Hikayemiz

Bir romana başladık biz. 

İstedik ki yıllardır biriktirdiğimiz sayısız deneyim, ihtiyaç duyan her markaya ışık olsun. Başarılar, engeller, hedefler bu romanın sayfalarını doldursun.  Ve diyelim; 

“DDA ile biz bu işin kitabını yazarız” 

DDA, tanıtımınız için gerekli hizmetlerin tümünü, ayrı ayrı adresler aramadan aynı çatı altında bulabilmeniz için kuruldu. 

Kreatif çalışmalar ve baskı hizmetleri, iç ve dışmekan uygulamalar, markanıza özel etkinlikler, sosyal medya ve web sitesi hizmetlerinin yanı sıra Avm yönetim ve kiralama danışmanlığı ana başlıklar olarak DDA’nın uzmanlıkları arasında yer alır. 

Markanız, şahsınız veya işletmenizin tanıtımı için logo tasarımından, tanıtım filmine; açılış kokteylinden, konser turnelerine; menü tasarımından totem çalışmalarına; yeni mağazanız için kiralama hizmetinden marka karması oluşturulmasına kadar tüm süreçlerde yanınızda oluruz. 

Büyük iş küçük iş demeyiz, inandığımız işlerin içinde yer alıp yüksek değerler yaratmak isteriz. Arzunuz doğrultusunda; size özel proje bazlı hizmet içeriği sunabilir, bütünleşik pazarlama paketleri tasarlayabilir ya da tam hizmet danışmanlığı yapabiliriz.